BLAUPUNKT 40FGC5501S 40" (101CM) PILNA HD GOOGLE TV BLAUPUNKT
Zīmols Blaupunkt
Artikuls 40FGC5501S
Svītrkodu: 8594213441351
Piegādātāja noliktavā (30)
172.29
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)75.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)550.00 mm