LANBERG SLĒDZIS POE PAPLAŠINĀTĀJS 1XIN 3XOUT GIGABIT ETHERNET DIN SLIEDES BT 90W METĀLA KLIPI DIN-GE4-BT-90W
Zīmols Lanberg
Artikuls DIN-GE4-BT-90W
Svītrkodu: 5901969447293
Piegādātāja noliktavā (2)
30.46
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)85.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)30.00 mm
BRUTO SVARS0,08 kg
BRUTO PLATUMS (MM)63.00 mm