AC-12DC5A-BAT7AH-P ~ 5A 12V DC UPS barošanas bloks ar vietu akumulatoram 7Ah
Zīmols Citi
Artikuls
Piegādātāja noliktavā (15)
27.90
Ar PVN 21%
Model AC-12DC5A-BAT7AH-P
Power supply input AC 220 V
Power supply output 12.5-13.8 V / 5 A
Lock type Configurable NO/NC
Lock release Adjustable between 0 and 45 seconds
Backup battery 12 V / 7 Ah (not included)
Temp. operating -20 ºC ~ +45 ºC
Dimensions 187 (H) x 193 (W) x 90 (D) mm
Weight 2 kg
Tehniskās specifikācijas
Barošanas bloka tipsUPS
Plastikāts1
Ieejas spriegumsAC100-240V 50/60Hz
Izejas spriegumsDC12V
Garums (mm)187
Platums (mm)193
Augstums (mm)90
Svars (g)2000
Izejas strāva5A
Pieslēgšanās vieta akumulatoram1 x 7A