GIGABAITA JAUDAS ADAPTERS A16 UN AERO X16 9JRADA-150FEUM-EE00 150W AC ADAPTERIM
Zīmols Gigabyte
Artikuls 9JRADA-150FEUM-EE00
Svītrkodu: 4719331751562
Piegādātāja noliktavā (8)
60.02
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)50.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)100.00 mm
BRUTO SVARS0,40 kg
BRUTO PLATUMS (MM)50.00 mm