PHILIPS 65MLED920/12 65" (164CM) 4K QD MINILED AMBILIGHT TV PHILIPS
Zīmols Philips
Artikuls 65MLED920/12
Svītrkodu: 8718863048597
Piegādātāja noliktavā (4)
772.15
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)170.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)1020 mm