PHILIPS 55PUS8450/12 55" (139CM) 4K QLED AMBILIGHT TV PHILIPS
Zīmols Philips
Artikuls 55PUS8450/12
Svītrkodu: 8718863050699
Piegādātāja noliktavā (25)
337.72
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)142.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)806.00 mm