AOC Q27G41ZDF 27 " QD-OLED QHD 16: 9 240 HZ 0, 03 MS 2560 X 1440 PIKSEĻI 400 CD/ M2 HDMI PORTU SKAITS 1 MELNS
Zīmols AOC
Artikuls Q27G41ZDF
Svītrkodu: 4038986183147
Piegādātāja noliktavā (44)
363.00
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)139.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)455.00 mm