PHILIPS 43PUS8450/12 43" (108CM) 4K QLED AMBILIGHT TV PHILIPS
Zīmols Philips
Artikuls 43PUS8450/12
Svītrkodu: 8718863050682
Piegādātāja noliktavā (21)
258.40
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)133.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)650,00 mm