AVATTO SDL-V1-B100 100MM CIPARU SLĒDZENES CILINDRA MELNA
Zīmols Avatto
Artikuls SDL-V1-B100
Svītrkodu: 6976037362401
Piegādātāja noliktavā (22)
Piegāde :7-9 Dienas.
94.48
Ar PVN 21%
Avatto SDL-V1-B100 100mm ciparu bloķēšanas cilindrs (Black)
Avatto SDL-V1-S100 cilindrs ir mūsdienīgs durvju drošības risinājums, kas apvieno lietošanas ērtības ar uzlabotām funkcijām. Šis 100 mm garais modelis atbilst standarta Eiropas slēdzenēm (EURO profiliem) un ir paredzēts 40-50 mm biezām durvīm. Pateicoties tās vienkāršai uzstādīšanai bez nepieciešamības urbt vai nomainīt visu slēdzeni, tā darbosies labi gan mājās, gan birojā.
Savietojamība un vienkārša uzstādīšana
5 metodes atbloķēšanai
Features and materials
Low jaudas patēriņš
Slēdzeni darbina trīs AAA (1,5V) baterijas, nodrošinot ilgstošu darbību bez biežas nomaiņas. Sistēma ir paredzēta, lai patērētu pēc iespējas mazāk enerģijas, vienlaikus piedāvājot visas viedas piekļuves iezīmes.