AVATTO SDL-V1-B70 70MM CIPARU SLĒDZENES CILINDRA MELNA
Zīmols Avatto
Artikuls SDL-V1-B70
Svītrkodu: 6976037362371
Piegādātāja noliktavā (19)
Piegāde :7-9 Dienas.
93.39
Ar PVN 21%
Avatto SDL-V1-B70 70mm ciparu bloķēšanas cilindrs (Black)
Avatto SDL-V1-S70 cilindrs ir mūsdienīgs durvju drošības risinājums, kas apvieno lietošanas ērtības ar uzlabotām funkcijām. Šis 100 mm garais modelis atbilst standarta Eiropas slēdzenēm (EURO profiliem) un ir paredzēts 40-50 mm biezām durvīm. Pateicoties tās vienkāršai uzstādīšanai bez nepieciešamības urbt vai nomainīt visu slēdzeni, tā darbosies labi gan mājās, gan birojā.
Low jaudas patēriņš
Slēdzeni darbina trīs AAA (1,5V) baterijas, nodrošinot ilgstošu darbību bez biežas nomaiņas. Sistēma ir paredzēta, lai patērētu pēc iespējas mazāk enerģijas, vienlaikus piedāvājot visas viedas piekļuves iezīmes.