SAMSUNG LS27FG500SUXEN 27" SPĒĻU MONITORS ODYSSEY QHD G5 G50SF 2560X1440/16:9/200CD/M2/0.03MS, HDMI, USB, DP SAMSUNG
Zīmols Samsung
Artikuls LS27FG500SUXEN
Svītrkodu: 8806097684039
Piegādātāja noliktavā (10)
437.52
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)414.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)114.00 mm