PHILIPS 75PUS7810/12 75" (189CM) QLED 4K TV PHILIPS
Zīmols Philips
Artikuls 75PUS7810/12
Svītrkodu: 8718863046388
Piegādātāja noliktavā (12)
546.35
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)174.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)1113.00 mm