AOC Q27G4SRU 27 " ĀTRI IPS QHD 16: 9 320 HZ 0,3 MS 2560 X 1440 PIKSEĻI 400 CD/ M2 HDMI PORTU SKAITS 2 MELNI
Zīmols AOC
Artikuls Q27G4SRU
Svītrkodu: 4038986182713
Piegādātāja noliktavā (43)
246.48
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)139.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)455.00 mm