GEMBIRD TPA-1A2C20-02-W UNIVERSĀLAIS CEĻOŠANAS JAUDAS ADAPTERIS, 20 W, BALTAIS GEMBIRD
Zīmols Gembird
Artikuls TPA-1A2C20-02-W
Svītrkodu: 8716309134927
Piegādātāja noliktavā (5)
24.08
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)50.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)165.00 mm
BRUTO SVARS0,05 kg
BRUTO PLATUMS (MM)125.00 mm