GEMBIRD TPA-EU2A12-01-W EU LĪDZ UNIVERSĀLAM CEĻOŠANAS JAUDAS ADAPTERIM, 12W, BALTAIS GEMBIRD
Zīmols Gembird
Artikuls TPA-EU2A12-01-W
Svītrkodu: 8716309134965
Piegādātāja noliktavā (10)
20.66
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)65.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)80.00 mm
BRUTO SVARS0,03 kg
BRUTO PLATUMS (MM)83.00 mm