GEMBIRD TPA-EU1A1C20-01-W IEZEMĒTS UNIVERSĀLAIS CEĻOŠANAS JAUDAS ADAPTERS, 20 W, BALTAIS GEMBIRD
Zīmols Gembird
Artikuls TPA-EU1A1C20-01-W
Svītrkodu: 8716309134972
Piegādātāja noliktavā (9)
22.12
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)65.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)80.00 mm
BRUTO SVARS0,03 kg
BRUTO PLATUMS (MM)80.00 mm