PHILIPS 27M2N3501PA/00 27 " FAST IPS QUAD HD 16:9 260 HZ 1 MS 2560 X 1440 PIKSEĻI 300 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 2 BALTI
Zīmols Philips
Artikuls 27M2N3501PA/00
Svītrkodu: 8721038004304
Piegādātāja noliktavā (50)
180.41
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)139.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)455.00 mm