SAMSUNG LS27FM500EUXEN 27" VIEDAIS MONITORS M5 M50F 1920X1080/16:9/250CD/M2/5MS, HDMI, USB, DP SAMSUNG
Zīmols Samsung
Artikuls LS27FM500EUXEN
Svītrkodu: 8806097419273
Piegādātāja noliktavā (12)
170.03
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)467.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)100.00 mm