PHILIPS 34M2C5501A/00 34 " VA WQHD 21:9 180 HZ 1 MS 3440 X 1440 PIKSEĻI 300 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 2 BALTI
Zīmols Philips
Artikuls 34M2C5501A/00
Svītrkodu: 8721038002225
Piegādātāja noliktavā (9)
294.03
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)980.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)226.00 mm