PHILIPS 27M2C5501/00 27 " VA QUAD HD 16:9 1 MS 2560 X 1440 PIKSEĻI 300 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 2 BALTI
Zīmols Philips
Artikuls 27M2C5501/00
Svītrkodu: 8721038002638
Piegādātāja noliktavā (50)
168.98
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)785.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)188.00 mm