AOC Q27G42ZE 27 " IPS QHD 16: 9 260 HZ 1 MS 2560 X 1440 PIKSEĻI 300 CD/ M2 HDMI PORTU SKAITS 1 MELNS
Zīmols AOC
Artikuls Q27G42ZE
Svītrkodu: 4038986182980
Piegādātāja noliktavā (19)
184.22
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)680.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)690,00 mm