Zalman ZM1000-TMX2SE TeraMaxII 1000W 80+ Gold
Zīmols Zalman
Artikuls ZM1000-TMX2SE
Svītrkodu: 8800263650453
Piegādātāja noliktavā (23)
122.92
Ar PVN 21%
 80PLUS zelta sertifikāts
99% aktīvais jaudas koeficients (PFC)
Japāņu 105°C elektrolītiskie kondensatori
Līdzstrāvas–līdzstrāvas pārveidotājs
Atbalsta SLI un AMD CROSSFIRE
Pilnībā modulārs
Kluss 120 mm FDB ventilators
+12V vienas sliedes (Single Rail) izeja
Gatavs 2013. gada ErP standartam
Specifikācija
Modelis: TeraMax II SE 1000W (ZM1000-TMX2SE)
Efektivitāte: Maks. 90% pie 230VAC, tipiskā slodze
Izmēri (G x P x A): 140 x 150 x 86 mm
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 100 000 stundas
Svars: 2,8 kg
Darbības temperatūra: 10~40°C
PFC: Aktīvais PFC
Sertifikācija: TUV, cTUVus, CE, CB, RoHS, EAC
Tips: ATX Ver.3.1
Aizsardzība: OCP / OTP / OPP / OVP / UVP / SCP
Ieejas spriegums: 100–240VAC
Ieejas strāva: 12–6A
Ieejas frekvence: 50–60Hz
Ventilatora izmērs: 120 mm
Gultņa tips: FDB gultnis
Kabeļi (savienotāji):
Mātesplates kabelis x 1
EPS kabelis x 2
PCI Express kabelis (2 savienotāji) x 1
PCI Express kabelis x 2
IDE (3 savienotāji) + FDD (1 savienotājs) kabelis x 1
S-ATA kabelis x 3
12V-2X6 kabelis x 1