Zalman ZM750-TMX2SE TeraMaxII 750W 80+ Gold
Zīmols Zalman
Artikuls ZM750-TMX2SE
Svītrkodu: 8800263650439
Piegādātāja noliktavā (12)
71.22
Ar PVN 21%
 80PLUS Zelta sertifikācija
99% Aktīvais PFC
Japāņu 105°C elektrolītiskie kondensatori
Līdzstrāvas-līdzstrāvas pārveidotājs
Atbalsta SLI un AMD CrossFire
Pilnībā modulārs
Garš un kluss 120 mm FDB ventilators
+12V vienas sliedes izeja
2013. GATAVS ErP
Specifikācijas
Modelis: TeraMax II SE 750W (ZM750-TMX2SE)
Efektivitāte: Maks. 90% pie 230 V maiņstrāvas, tipiska slodze
Izmēri (G x P x A): 140 x 150 x 86 mm
Vidējais laiks starp kļūmēm: 100 000 stundas
Svars: 2,5 kg
Darba temperatūra: 10–40 °C
PFC: aktīvs PFC
Regulējošie noteikumi: TUV, cTUVus, CE, CB, RoHS, EAC
Tips: ATX 3.1. versija
Aizsardzība: OCP/OTP/OPP/OVP/UVP/SCP
Ieejas spriegums: 100–240 V maiņstrāva
Ieejas strāva: 12–6 A
Ieejas frekvence: 50–60 Hz
Ventilatora izmērs: 120 mm
Ventilatora gultnis: FDB gultnis
Kabeļi (savienotāji):
Mātesplates kabelis x 1
EPS kabeļi x 2
PCI Express kabelis (2 savienotāji) x 1
PCI Express kabelis x 1
IDE (savienotājs 3 gab.) + FDD (savienotājs 1 gab.) kabelis x 1
S-ATA kabelis x 2
12V-2X6 kabelis x 1