PHILIPS 34B2U5600C/00 34 " VA 21: 9 60 HZ 4 MS 3440 X 1440 PIKSEĻI 300 CD/ M2 HDMI PORTU SKAITS 2
Zīmols Philips
Artikuls 34B2U5600C/00
Svītrkodu: 8712581806040
Piegādātāja noliktavā (12)
411.04
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)930.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)520.00 mm