FILIPI 32B1U3900/00 32 " VA 16: 9 60 HZ 4 MS 3840 X 2160 PIKSEĻI 350 CD/ M2 HDMI PORTU SKAITS 2
Zīmols Philips
Artikuls 32B1U3900/00
Svītrkodu: 8721038001211
Piegādātāja noliktavā (8)
296.45
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)905.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)204.00 mm