PHILIPS 27B2G5200/00 27 " IPS 16:9 100 HZ 4 MS 1920 X 1080 PIKSEĻI 300 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 1
Zīmols Philips
Artikuls 27B2G5200/00
Svītrkodu: 8721038001761
Piegādātāja noliktavā (14)
167.71
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)670,00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)510.00 mm