AVACOM BATERIJA 12V 12AH F2 (PBAV 12V012 F2A) PBAV-12V012-F2A
Zīmols No name
Artikuls PBAV-12V012-F2A
Svītrkodu: 8591849088462
Piegādātāja noliktavā (1)
37.51
Ar PVN 21%
Izmēri: 151 x 98 x 93mm
Parametri:< spēcīgas>
Konektori: F2
Spriegums: 12V
jauda: 12Ah
Izmēri (l x w x h): 151 x 98 x 93mm