AVACOM BATERIE 12V 7,2AH F2 (PBAV 12V007,2 F2A) PBAV-12V007,2-F2A
Zīmols No name
Artikuls PBAV-12V007,2-F2A
Svītrkodu: 8591849088448
Piegādātāja noliktavā (5)
28.42
Ar PVN 21%
Izmēri: 151 x 65 x 94mm
Parametri:< strong>
br > Konektori: F2
Spriegums: 12V
Ietilpība: 7,2Ah
Izmēri (l x w x h): 151 x 65 x 94mm