ŠELLIJA PRO 3EM-3CT63 WIFI 1 3-KANĀLU ELEKTROENERĢIJAS PATĒRIŅA MĒRĪTĀJS
Zīmols Shelly
Artikuls Pro3EM3CT63
Svītrkodu: 3800235268193
Piegādātāja noliktavā (110)
Piegāde :7-9 Dienas.
142.45
Ar PVN 21%
Shelly Pro 3EM-3CT63 WIFI 1/3 ceļa elektroenerģijas patēriņš skaitītājs
Precīzs mērījums un datu uzglabāšana
Viegla uzstādīšana un ekspluatācija
Home un uzņēmējdarbības lietojumprogrammas
uzlabota integrācija un automatizācija
Free Shelly Smart Control app
Included
  • Shelly Pro 3EM-3CT63 energy metter
  • Shelly trīsfāžu strāvas transformators 3CT63
  • User manual
  • /ul>/ul>
    Līdzdalība kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos, kopuzņēmumos un kopuzņēmu 100–260 V AC, 50/60 Hztr>Powerpatēriņš< 3 WĀrējā aizsardzībaCircuit breaker īpašības: B vai C, maksimālā nominālā strāva: 16 A, minimālā pārrāvuma jauda: 6 kA, Enerģijas ierobežošanas klase: 3AC spriegums100 - 260 V (precizitāte ±1 %)t>t>AC pašreizējais0 -63 A (precizitāte ±1 % attiecībā uz 2–63 A, ±2 % attiecībā uz 1 A, ±5 % attiecībā uz 0–1 A),<tt;ttt>td>t;Agt;Acpatible soft&t;tdt;tt;td&utt;td&t;ttd&t;utt;d&tt;d&tt;d&tt;d&t;d&tt;&ttt;&ttt;&tt;&t;&ttt;&tt Negatīvās kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, ne kravas, bez kravas, bez kravas, bez kravas, bez kravas, bez kravas, bez kravas, bez kravas, bez ;