PHILIPS 27B1N3800/00 27 " IPS 16:9 60 HZ 4 MS 3840 X 2160 PIKSEĻI 350 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 2
Zīmols Philips
Artikuls 27B1N3800/00
Svītrkodu: 8721038000269
Piegādātāja noliktavā (50)
228.69
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)700.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)215.00 mm