SAMSUNG LS27D300GAUXEN 27 " IPS FHD 100 HZ 5 MS 1920 X 1080 PIKSEĻI 250 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 1
Zīmols Samsung
Artikuls LS27D300GAUXEN
Svītrkodu: 8806095803029
Piegādātāja noliktavā (30)
103.05
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)710.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)403.00 mm