SAMSUNG LS27DG702EUXDU 27 " IPS 16:9 144 HZ 1 MS 3840 X 2160 PIKSEĻI 350 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 2 MELNI
Zīmols Samsung
Artikuls LS27DG702EUXDU
Svītrkodu: 8806095803081
Piegādātāja noliktavā (18)
358.63
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)695,00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)478.00 mm