SAMSUNG LS32DG702EUXDU 32 " IPS 16:9 144 HZ 1 MS 350 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 2 MELNI
Zīmols Samsung
Artikuls LS32DG702EUXDU
Svītrkodu: 8806095724904
Piegādātāja noliktavā (3)
420.16
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)796.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)517.00 mm