SCHNEIDER ELEKTROAPC DUBLĒJUMI SAVIENOT 12VDC 36W, LITIJA JONU, MINI TĪKLA UPS, LAI AIZSARGĀTU INTERNETA MARŠRUTĒTĀJUS CP12036LI
Zīmols Schneider Electric
Artikuls CP12036LI
Svītrkodu: 731304632399
Piegādātāja noliktavā (4)
57.40
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)163.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)33.00 mm
BRUTO SVARS0,37 kg
BRUTO PLATUMS (MM)115.00 mm