CSB AKUMULATORA BATERIJA 12V, 9AH, AGM UPS12460F2 460 W
Zīmols CSB Battery
Artikuls UPS12460F2
Svītrkodu: 4772081010501
Piegādātāja noliktavā (6)
25.56
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)150.90 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)94.30 mm