GORENJE KAFIJAS DZIRNAVIŅAS SMK150SB 150 W KAFIJAS PUPIŅU IETILPĪBA 45 G VĀKA DROŠĪBAS SLĒDZIS MELNS
Zīmols Gorenje
Artikuls SMK150SB
Svītrkodu: 3838782819346
Piegādātāja noliktavā (24)
17.88
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)110.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)190.00 mm
BRUTO SVARS0,60 kg
BRUTO PLATUMS (MM)107.00 mm