GORENJE KAFIJAS DZIRNAVIŅAS SMK150SW 150 W KAFIJAS PUPIŅU IETILPĪBA 45 G VĀKA DROŠĪBAS SLĒDZIS BALTS
Zīmols Gorenje
Artikuls SMK150SW
Svītrkodu: 3838782687136
Piegādātāja noliktavā (36)
16.55
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)110.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)190.00 mm
BRUTO SVARS0,60 kg
BRUTO PLATUMS (MM)107.00 mm