DIGITUS ALL-IN-ONE UPS ALL-IN-ONE UPS, 800VA/480W, LED 12V/9AH X1, 4X CIE 7/7,3X IEC C13, USB, RJ45 800 VA 480 W
Zīmols Digitus
Artikuls DN-170111
Svītrkodu: 4016032456582
Piegādātāja noliktavā (1)
91.14
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)375 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)272 mm