Jata JECF1200
Zīmols Jata
Artikuls JECF1200
Svītrkodu: 8421078038580
Piegādātāja noliktavā (1)
77.46
Ar PVN 21%
 Noņemams nerūsējošā tērauda zobains disks 190 mm
Drošības sistēma pret nejaušu lietošanu
Ratiņi ar roku aizsargu sistēmu
Augstas precizitātes griešanas regulators no 0 līdz 15 mm
Neslīdoša pamatne
Noņemams vieglai tīrīšanai
Jauda 200 W