AOC C27G4ZXU 27 " VA FHD 16:9 280 HZ 1 MS 1920 X 1080 PIKSEĻI 300 CD/M2 HDMI PORTU SKAITS 2
Zīmols AOC
Artikuls C27G4ZXU
Svītrkodu: 4038986181488
Piegādātāja noliktavā (47)
167.71
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)840.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)480.00 mm