| Glabāšanas jauda | 256 gb |
| Saskarne | Usb 3.0 |
| Savienotājs | Usb tipa a |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5 gbps |
| Flash atmiņas nolasīšanas datu pārraides ātrums | 150 mb/sek |
| Pretviltošanas elementi | 128- bitu aes |
| Īpašības | Bezkapšu konstrukcija caurums |
| Ārējā krāsa | Metal/black |
| Auduma materiāls | Plastmasas metāls |
| Dziļums (mm) | 6,6 mm |
| Augstums (mm) | 42,42 mm |
| Platums (mm) | 13,21 mm |
| Maximum operating ambient temperature | 45 °c |
| Minimum operating ambient temperature | 0 °c |
| Maximum non-operating ambient temperature | 70 °c |
| Minimum non-operating ambient temperature | -10 °c |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 60 mēneši |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,005 kg |
| Iepakojuma svars līdz (kg) | 0,01 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes svars bruto (kg) | 0,018 kg |
| Iepakojumi kastē | 50 |
| Iepakojuma veids | Mazumtirdzniecība |
