| Glabāšanas jauda | 128 gb |
| Saskarne | Usb 3.2 gen 1 |
| Savienotājs | Usb tipa a |
| Īpašības | Pildspalvas vāciņa konstrukcija atslēgas ķēdes caurums |
| Ārējā krāsa | Melns/sarkans |
| Platums (mm) | 21,8 mm |
| Augstums (mm) | 11,6 mm |
| Dziļums (mm) | 67,4 mm |
| Nominālais svars | 10 g |
| Maximum operating ambient temperature | 60 °c |
| Minimum operating ambient temperature | 0 °c |
| Maximum non-operating ambient temperature | 85 °c |
| Minimum non-operating ambient temperature | -20 °c |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 60 mēneši |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,02 kg |
| Iepakojuma svars līdz (kg) | 0,011 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes svars bruto (kg) | 0,59 kg |
| Iepakojumi kastē | 25 |
| Iepakojuma veids | Mazumtirdzniecība |
