Tehniskās specifikācijas| Glabāšanas jauda | 128 gb |
| Saskarne | Usb 3.2 gen 1 |
| Savienotājs | Eusb tips c |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5 gbps |
| Īpašības | Otg |
| Ārējā krāsa | Melns |
| Platums (mm) | 18,5 mm |
| Augstums (mm) | 8,9999 mm |
| Dziļums (mm) | 58,9998 mm |
| Nominālais svars | 6,9989 g |
| Maximum operating ambient temperature | 60 °c |
| Minimum operating ambient temperature | 0 °c |
| Maximum non-operating ambient temperature | 85 °c |
| Minimum non-operating ambient temperature | -20 °c |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 60 mēneši |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma garums (mm) | 10,16 mm |
| Iepakojuma platums (mm) | 101,6 mm |
| Iepakojuma augstums (mm) | 114,3 mm |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,02 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes garums (mm) | 171,45 mm |
| Kastes platums (mm) | 120,65 mm |
| Kastes augstums (mm) | 114,3 mm |
| Kastes svars bruto (kg) | 0,52 kg |
| Iepakojumi kastē | 25 |
| Iepakojuma veids | Mazumtirdzniecība |