| Ierīces atrašanās vieta | Iekšējs |
| Form factor | 2,5" 7mm |
| Glabāšanas jauda | 240 gb |
| Atbalsta datu kanālu | Sata iii-600 |
| Ārējo datu bitu pārraides ātrums | 6 gbps |
| Flash atmiņas šūnu tehnoloģija | Trīskārša līmeņa šūna |
| Ārējā krāsa | Melna |
| Maximum sequential read rate | 500 mb/s |
| Maximum sequential write rate | 350 mb/s |
| Sata iii saskarnes daudzums | 1 |
| Mean time between failures | 1000000 h |
| Vibrāciju pielaides darbība | 2.17g @ 7-800hz |
| Vibrācijas pielaides uzglabāšana | 20g @ 10-2000hz |
| Maximum power consumption | 1,535 w |
| Minimum power consumption | 0,195 w |
| Maximum operating ambient temperature | 70 °c |
| Minimum operating ambient temperature | 0 °c |
| Maximum non-operating ambient temperature | 85 °c |
| Minimum non-operating ambient temperature | -40 °c |
| Aizsardzība pret iedarbību uz vidi | Šoka izturīgs konstrukcija vibrācijas pierādījums |
| Platums (mm) | 69,8497 mm |
| Augstums (mm) | 6,999 mm |
| Dziļums (mm) | 100.0998. mm |
| Nominālais svars | 41.001 g |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 36 mēneši |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma garums (mm) | 9,144 mm |
| Iepakojuma platums (mm) | 129,54 mm |
| Iepakojuma augstums (mm) | 184.1502 mm |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,06 kg |
| Iepakojuma svars līdz (kg) | 0,05 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes garums (mm) | 203,2 mm |
| Kastes platums (mm) | 135,89 mm |
| Kastes augstums (mm) | 69,85 mm |
| Kastes svars bruto (kg) | 0,71 kg |
| Iepakojuma neto svars mazumtirdzniecībā | 0,05 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars plastmasa | 0,05 kg |
| Iepakojumi kastē | 10 |
| Iepakojuma veids | Mazumtirdzniecība |
