| Marketing model name | Deimos gс-4 |
| Tirdzniecības nosaukums | Azartspēļu krēsls kanjons deimos gc-4 melns oranžs (cnd-sgch4) |
| Sēdekļa veids | Gaming |
| Augstuma regulēšana | Gāzes lifts |
| Maximum backrest angle | 165 ° |
| Minimum backrest angle | 90 ° |
| Bruņas | Jā |
| Bruņas | regulējams |
| Krēsla funkcijas | Tilt tilt slūžas |
| Riteņu skaits | 5 |
| Maximum suitable weight | 150 kg |
| Ārējā krāsa | Žeņšeņs |
| Krēsla platums | 500 mm |
| Krēsla augstums | 1360 mm |
| Krēsla dziļums | 530 mm |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 24 mēneši |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma garums (mm) | 870 mm |
| Iepakojuma platums (mm) | 650 mm |
| Iepakojuma augstums (mm) | 320 mm |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 21 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes garums (mm) | 870 mm |
| Kastes platums (mm) | 650 mm |
| Kastes augstums (mm) | 320 mm |
| Kastes svars bruto (kg) | 21 kg |
| Iepakojuma neto svars mazumtirdzniecībā | 2 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars plastmasa | 0 kg |
| Iepakojumi kastē | 1 |
| Iepakojumi uz vienu paliktni | 20 |
| Iepakojuma veids | Mazumtirdzniecība |
| Krāsu kastes izmēri (mm) | 650x320x870 mm |
| Viena iepakojuma bruto svars (kg) | 21 kg |
| Kartona kārbas svars (kg) | 21 kg |
| Paliktņa izmēri (pa gaisu) (cm) | 0x0x0 mm |
| Palešu izmēri (pa jūru) (cm) | 0x0x0 mm |
