| Kontrollera formas koeficients | Iespraudņa karte |
| Nepieciešama izplešanās laika nišu standarts | Pci ekspresis 3,0 x16 pci ekspress 3,0 x8 pci ekspress 3,0 x4 |
| Nodrošina datu kanālu | Pcie nvme |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 8 gbps |
| Ieplūdes izvades kanālu skaits | 1 |
| Atbalsta ierīču skaits | 1 |
| Kontrollera funkcijas | Trim atbalsta boot no pieslēgta diska |
| M.2 | 1 (m.2 (atslēga m)) |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 24 mēneši |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,05 kg |
| Iepakojuma svars līdz (kg) | 0,5 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes svars bruto (kg) | 9,5 kg |
| Iepakojuma neto svars mazumtirdzniecībā | 0,5 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars plastmasa | 0,5 kg |
| Iepakojumi kastē | 146. pants |
| Iepakojuma veids | Mazumtirdzniecība |
