| Piedziņas skapis | Ārējais |
| Iekšējā datu saskarne | Usb 2.0 |
| Datu kanāls | Sata ii |
| Nodrošina ārējo piedziņas sekcijas dimensiju | 2.5” |
| Sekciju skaits | 1 |
| Kabīnes materiāls | Plastmasas |
| Iebūvētās ierīces | Led indikators |
| Ārējā krāsa | Balta |
| Piedziņas ierīces | S.m.a.r.t. atbalsts boot no pieslēgta diska hot plug plug and play screwless instalāciju |
| Platums (mm) | 78 mm |
| Augstums (mm) | 19 mm |
| Dziļums (mm) | 122 mm |
| Nominālais svars | 0,057 kg |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 24 mēneši |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,05 kg |
| Iepakojuma svars līdz (kg) | 1 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes svars bruto (kg) | 1 kg |
| Iepakojuma neto svars mazumtirdzniecībā | 1 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars plastmasa | 1 kg |
| Iepakojumi kastē | 1 |
| Iepakojuma veids | Mazumtirdzniecība |
