| Piedziņas skapis | Iekšējs |
| Iekšējā datu saskarne | Sata iii |
| Datu kanāls | Sata iii |
| Nodrošina ārējo piedziņas sekcijas dimensiju | 2.5” |
| Nodrošina iekšējās piedziņas sekcijas dimensiju | M.2 (2280) |
| Sekciju skaits | 1 |
| Kabīnes materiāls | Alumīnija |
| Mounting capability | Šasijas |
| Ārējā krāsa | Metal |
| Piedziņas ierīces | Trim atbalsta boot no savienota diska plug and atskaņot |
| Platums (mm) | 100 mm |
| Augstums (mm) | 70 mm |
| Dziļums (mm) | 7 mm |
| Nominālais svars | 0,048 kg |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 24 mēneši |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,05 kg |
| Iepakojuma svars līdz (kg) | 0,082 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes svars bruto (kg) | 12,85 kg |
| Iepakojuma neto svars mazumtirdzniecībā | 0,082 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars plastmasa | 0,082 kg |
| Iepakojumi kastē | 144 |
| Iepakojuma veids | Mazumtirdzniecība |
