Tehniskās specifikācijas| Ārējās piedziņas veids | Cietā diska dzinis |
| Glabāšanas jauda | 1 tb |
| Ārējais datu kanāls | Usb 3.2 gen 1 |
| Ārējo datu bitu pārraides ātrums | 5 gbps |
| Nepieciešama operētājsistēma | Microsoft windows 8.1 , microsoft windows 10 |
| Iekļauti piederumi | Ātrās palaišanas rokasgrāmata |
| Iekļauts kabelis | Lietot kabeli |
| Ārējā krāsa | Melns |
| Maximum operating ambient temperature | 35 °c |
| Minimum operating ambient temperature | 5 °c |
| Maximum non-operating ambient temperature | 65 °c |
| Minimum non-operating ambient temperature | -20 °c |
| Dziļums (mm) | 107,2 mm |
| Augstums (mm) | 11,15 mm |
| Platums (mm) | 75 mm |
| Nominālais svars | 0,21 kg |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 36 mēneši |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,19 kg |
| Iepakojuma svars līdz (kg) | 0,12 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes svars bruto (kg) | 0,18 kg |
| Iepakojuma neto svars mazumtirdzniecībā | 0 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars plastmasa | 0 kg |
| Iepakojumi kastē | 1 |
| Iepakojuma veids | Kaste |