Tehniskās specifikācijas| Ārējās piedziņas veids | Cietā diska dzinis |
| Cietās piedziņas iekšējās formas koeficients | 2.5” |
| Glabāšanas jauda | 2 tb |
| Ārējais datu kanāls | Usb 3.0 |
| Nepieciešama operētājsistēma | Microsoft windows xp , microsoft windows 7 , microsoft windows 8 , microsoft windows vista , apple mac os x 10.6 or later |
| Saskarnes | Usb 3.0 |
| Iekļauti piederumi | Ātrās palaišanas rokasgrāmata |
| Iekļauts kabelis | Usb 3.0 mikrob kabelis |
| Ārējā krāsa | Melns |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 24 mēneši |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,2 kg |
| Iepakojuma svars līdz (kg) | 0,13 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes svars bruto (kg) | 0,2 kg |
| Iepakojuma neto svars mazumtirdzniecībā | 0 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars plastmasa | 0 kg |
| Iepakojumi kastē | 1 |